Başarı Hikayelerimiz

Eğer hayatta başarılı olma konusunda gerçekten ciddiyseniz o zaman hayatta başarılı olmuş insanların
ilham veren hikayeleri ile kendinizi eğitmekten başka yapacak daha iyi bir şey yoktur.
digel

Digel

Almanya merkezli, başarılı ve sektörün önde gelen isimlerinden biri olan erkek takım elbise üreticisi DIGEL, İzmir’deki yeni fabrikasının network altyapısında tercihini Provis’ten yana kullanarak, projeyi uçtan uca Cisco ile gerçekleştirdi. Ocak ayında üretime başlayan DIGEL’de HP’ nin sunucu ve storage ürün gamıyla sistemler aktif edilerek Vmware ve Veeam ile iş sürekliliği sağlandı.

pfw

PFW Aerospace AG

1913 yılında kurulan, Almanya küresel havacılık sektöründe faaliyet gösteren PFW Havacılık, İzmir ESBAŞ’ta yer alan fabrikasında Provis’in tecrübesi ile Cisco uzmanlığını birleştirdi. Cisco Collaboration ürünü ile ofis ortamında sunulan tüm iletişim imkanları mobil çalışanlar için de sağlandı. Cisco Collaboration ürünü ile yine dışarıda ve internet olan her yerde, ofis ortamında yapılan çoklu telekonferans ve video konferans görüşmelerini VPN bağlantısı olmadan yüksek güvenlikli bir şekilde sağlandı.

UKEB Okulları

Değerli gazeteci Aziz Üstel ve eğitimci eşi Filiz Üstel tarafından kurulan ULUSLARARASI KÜLTÜR EĞİTİM VE BİLİM ( UKEB) Okulu, altyapı ve sistem çözümlerinde Provis’i tercih etti. Cisco ile network altyapısını kurduğumuz UKEB’te sunucu/storage mimarisinde HP kullanıldı. Sanallaştırma ve yedekleme çözümünde başarılı yazılımlar olan Vmware ve Veeam ile süreklilik sağlandı.

Bayraklı Belediyesi

İzmir’de yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren ve örnek teşkil eden Bayraklı Belediyesi yeni binasında tüm bilgi işlem ihtiyaçlarını kapsayan projede Provis uzmanlığına güveniyor.

Network, Sunucu ve Collaboration çözümü olarak Cisco ile ilerlenen projede veri depolama konusunda IBM ürünleri kullanıldı.

Hugo Boss

Dünyanın erkek ve kadın giyim konusunda önde gelen markası Alman markası Hugo Boss, ESBAŞ’daki tesislerinde, tüm altyapı ve kablolama projelerinde Provis’ i tercih etti.

indesit

Indesit

Yenilikçi, enerji tasarrufu sağlayan ve ileri teknoloji ürünleriyle sektörde yükselişe geçen INDESIT, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında ISO 27001 standartlarına ulaşmada Provis uzmanlığından destek aldı.

tirsan-kardan

Tirsan Kardan

Tiryakiler Şirketler Grubu bünyesinde yer alan, 60 yılı aşkın otomotiv sanayi tecrübesi ile sektörün önde gelen lider firmalarından olan Tirsan Kardan, Manisa Organize Sanayi Bölgesinde yeni yapılan fabrikasında Provis’in çözümlerinden faydalandı. Sistemlerini uçtan uca Provis’in sunduğum çözüm ile Cisco ürünleriyle yapılandıran firma; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri -ISO 27001 uyumlu sistem odası için Provis’in uzmanlığından destek aldı.