Sistem Çözümleri

Sunucu Çözümleri, Veri Depolama Çözümleri, Hyper-Converged Çözümleri, Sanallaştırma Çözümleri,
İş Sürekliliği ve Disaster Çözümleri, Yedekleme Çözümleri, Lisanslama Çözümleri

Sunucu Çözümleri

Performans, optimizasyon ve iş sürekliliği için teknoloji lideri; Cisco, DellEMC, HPE ve Lenovo sunucular ile çözümler sunuyoruz.

Veri Depolama Çözümleri

Her geçen gün artan veri üretimi, bu değerli verilerin güvenle depolanması ve kurulan altyapının güncel şartlara hızla adapte edilebilmesi ihtiyaçlarını da beraberinde getirmektedir.

İş ortaklarımızla birlikte, şirketinizin ihtiyaç duyduğu kapasite ve esneklikte çözümler sunmaktayız.

Hyper-Converged Çözümler

Sadeleştirilmiş veri yönetimi

Günlük işlemlerinizi büyük ölçüde sadeleştirin. Uygulamalar için anlık kaynak sağlamak, klonlamak ve görüntü almak için kullanılan yönetim araçlarına depolama özelliğini entegre ettik.

Sürekli veri optimizasyonu

Her zaman etkin olan satıriçi veri tekilleştirmesi ve sıkıştırmasıyla kaynakların son derece verimli kullanılmasın sağlanırken, BT ‘nin yükü de azalır.

Bağımsız ölçeklendirme

HX Veri Platformu; bilgi işlem, önbellek ve kapasitenin bağımsız ölçeklendirilmesi için tasarlanmıştır. Gelişen iş ihtiyaçlarına göre ortamınızı ölçeklendirme esnekliği sağlar.

Dinamik veri dağıtımı

Gelen veriler, performans darboğazlarını engellemek ve yüksek giriş çıkış performansı elde etmek için kümedeki sunucular ve depolama katmanları arasında daha güvenli bir şekilde dağıtılır ve optimize edilir.

Sanallaştırma Çözümleri

Aynı fiziksel donanımda, birden fazla işletim sisteminin çalıştırılmasına olanak sağlayan sanallaştırma teknolojisi, şirketlere çok daha kolay, hızlı ve etkin iş sürekliliği ortamları sağlamaktadır. Sanallaştırma çözümleri alanında tecrübeli ekibimiz ile şirketiniz ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız.

İş Sürekliliği ve Disaster Çözümleri

Şirketlerin iş süreçlerini üzerine inşa ettikleri bilişim altyapılarının, olası arıza veya felaket durumunda çalışmaya devam etmesi şirketlerin işleyişlerine devam edebilmesi için bir zorunluluk halini almıştır. Mümkün olan en hızlı, kayıpsız şekilde bu durumun atlatılması ve işleyişin devamının sağlanması bilgi işlem yöneticilerinin öncelikleri arasında bulunmaktadır.

Sektörün önde gelen markaları ile yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde konusunda uzman ekibimiz ile iş sürekliliği ve felaket kurtarma konularında çözümler sunmaktayız.

Yedekleme Çözümleri

Üretilen en değerli kaynak olan bilginin yedeklenmesi, bu değerli kaynağın kaybının önlenmesi ve istendiği anda ulaşılabilir olması için hayati önem taşımaktadır.

Verilerin yedeklenme sıklığı, yedekleme hızı, sıkıştırma oranı, geri dönüş süresi, yedekleme ortamı, tekilleştirme teknolojisi gibi kritik kararla ile şirketiniz için optimum yedekleme senaryosuna karar verilebilir.

Konusunda uzman ekiplerimiz ile şirketiniz için en uygun yedekleme ve geri dönüş senaryosu tasarlanarak en değerli üretiminiz olan verilerinizin olası risklerden korunmasına yönelik çözümler sunuyoruz.

Lisanslama Çözümleri

İşinizi ekrana taşıyan işletim sistemi, uygulama, güvenlik, yedekleme yazılımları ve bunların doğru lisanslanması konusunda çözümler sunuyoruz.

Bize direkt ulaşmak
ister misiniz?