Alt Yapı Çözümleri

Yapısal Kablolama, Sistem Odası Kurulumu, Konteyner Veri Merkezi, Fiber Optik Sonlandırma, Kesintisiz Güç Kaynağı Çözümleri

Yapısal Kablolama

Doğru tasarım ve projelendirme ile, şirketinizin gelecek planlarını da içeren genişleyebilen bir yapı sunmayı amaçlarız. Güçlü referanslara sahip, tecrübeli ekibimiz ile kaliteli işçilik sunmamız sayesinde verimli ve yüksek performanslı uygulamalar geliştirebiliyoruz. Proje tesliminde tüm kontroller/testler ile beraber genişleme ihtiyaçlarında ve arıza tespitlerinde vazgeçilmez olan dokümantasyon teslim edilmektedir.

Sistem Odası Kurulumu

Şirketiniz için hayati önem taşıyan sistem odasının iklimlendirilmesi, enerji sürekliliğinin sağlanması, yangın önleme/kontrol sistemlerinin kurulması, giriş/çıkış kontrolü ve izlenebilmesi, gibi ihtiyaçları için güçlü iş ortaklarımız ile tasarım ve kurulum desteği vermekteyiz.

Konteyner Veri Merkezi

All in One konteyner veri merkezi ile dış ortam şartlarından korunma, enerji dönüşümleri, hızlı kurulum gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Fiber Optik Sonlandırma

Güçlü referanslara sahip kendi ekip ve ekipmanlarımız ile projenin ihtiyaç duyduğu en üst kalite seviyesinde hizmet vermekteyiz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Çözümleri

İş sürekliliğini sağlamak için ihtiyaç duyulan kesintisiz enerji kaynaklarını, güçlü iş ortaklarımız ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu kalite ve verimlikte projelendirerek sunmaktayız.

Bize direkt ulaşmak
ister misiniz?