Provis Bilgi Sistemleri

Geleceğin Teknolojilerini Sunar

Provis Bilgi Sistemleri

PROVIS Bilgi Sistemleri olarak önceliğimiz, müşterimizin işini sahiplenmek, en doğru projelendirme ile başlayıp kusursuz uygulama ile müşteri beklentilerini aşan projeler sonuçlandırmak, teknolojinin en son çözümlerini müşterilerine sunan güvenilir danışman olmak ve müşterilerimizin işini ve karşılıklı ilişkilerimizi geliştirmektir.

Provis’i müşterilerine sağladığı sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından, servis ve bakım hizmetlerine; network çözümlerinden, yazılım ve uygulama geliştirme ve teknoloji danışmanlığına kadar geniş bir yelpazedeki hizmetleri ile kalıcı, uzun vadeli katma değer üreten TEKNOLOJIK ÇÖZÜM ve İŞ ORTAĞI olarak konumlandırmayı hedefliyoruz.

Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren PROVİS, 2013 yılı itibari ile BİLİŞİM500’de yerini almıştır.

Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizle maliyet avantajı sağlayarak, en son teknolojiye uygun çalışmalarımızla müşterilerimize, geleceğe dönük öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

Sertifikalarımız

Provis İstanbul dışında kalan Anadolu’daki tüm cisco iş ortaklarının arasından
İzmir merkezli bir firma olarak ilk Cisco Premier Partner ünvanını kazandı.

Gelecek Vizyonumuz ile;

  • Tek noktadan anahtar teslimi projeler üretmeyi sürdürürken, ürün/çözüm çeşitliliğimizi her geçen gün zenginleştirmeyi;
  • Projelerimizde günün en son teknolojilerini kullanmayı;
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden verimli projeler geliştirmeyi;
  • İnsan kaynağımızı geleceğin şartlarına hazırlamayı;
  • Geleceği öngören süreçlerin içinde yer almayı,

ve geleceği müşterilerimiz ile paylaşmayı amaçlıyoruz…

Uluslararası kalite standartlarında hizmet için uzman mühendis ve teknik kadromuzla, uçtan uca bilgi sistemleri çözümleri sunuyoruz.